Dziennik (nie)budowy, czyli rzecz o tym, jak się zmienia perspektywa, kiedy życiem człowieka rządzić zaczyna dwustuletni dom.

Wszystkie występujące w tej historii postacie są fikcyjne, a wszelkie podobieństwo osób, zdarzeń i miejsc-czysto przypadkowe.

czwartek, 26 sierpnia 2010

Sztuka szczęścia - CiepliceMiędzy wizytą stada staszkowych Cioć a zabawą w podpisywanie jakichś tam umówi w sprawie jakichś tam mieszkań, a konkretnie jednego, zabraliśmy wyżej wymienione (ciotki, nie mieszkania) na przechadzkę po Cieplicach.

Sztuka szczęścia czai się wszędzie!

8 komentarzy:

 1. takie widoki z samego rana?;) ale bociek wygląda na dość zmęczonego;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kopaniec polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taaak!
  Kopaniec jest prześliczny....i ma w sobie to "coś" :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, tak... Bociek nas "urzekł"... Wystawa sklepowa z nieświeżym tortem była imponująca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta kura taka niezywa w tym torcie?

  OdpowiedzUsuń
 6. ZiŁ - jeśli tylko macie ochotę(wcale nie w odwecie za "10 zdjęcie" - tylko z chęci poznania Was)zapraszam do zabawy w "ulubioną 10" szczegóły tu: http://starydomimy.blogspot.com/2010/09/wiejskie-kocie-szalenstwo-i-co-lubie.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Dyskretna aluzja na weselnym torcie zwalnia babcie i ciocie od ciągłego zadawania pytania: "no to kiedy chrzciny?", a Wy się czepiacie... bardzo praktyczny gadżet.
  Bociek faktycznie długo leciał. Ale przesyłkę doniósł, i to się chwali.

  OdpowiedzUsuń
 8. ...po drugim looknięciu stwierdzam, że to jednak jest coś innego - super wyzwolony obyczajowo tort, dla panien młodych w ciąży.

  OdpowiedzUsuń